Jdi na obsah Jdi na menu
 


kabelka prada

22. 7. 2007
Prada - kabelky Synonymem pro italskou eleganci v oblasti kabelek je bezesporu Prada. Tato značka patří mezi špičku a dámy z lepší společnosti (ovšem nejen ty!) mají minimálně jeden jejich originál. Prada se zabývá nejen výrobou kabelek, ale i obuvi a to především společenské. Ovšem tentokrát si dovolím svoji pozornost zaměřit výhradně na jejich krásné a nápadité kabelky. Jen tak do ruky...

Kabelky, které nenosíme přes rameno, ale pouze je držíme v ruce. Zapomeňte na černou barvu, poohlédněte se po něčem nápaditějším a veselejším. A věřte tomu, že vůbec není nutné, aby kabelka ladila s botami. Ovšem alespoň s nějakým doplňkem by ladit měla nebo mohla :o) - kupříkladu s šátkem.

Přes rameno:

Vše co potřebujete mít stále při ruce se sem vejde. Kosmetika, diář, peněženka, osobní doklady... A barvu si vyberte podle své nálady. Čím veselejší tím lepší. Extravagance je nyní in! I když černá klasika taky není \"k zahození\".

A ještě něco přes ramínko...

Starý dobrý a vždy in styl. Ať už tvarem a nebo barvami. Černá, červená a bílá barva, mírně podlouhlý tvar a nepříliš dlouhé \"ucho\". Tento styl není nudný a nikdy se neokouká. Navíc se hodí téměř v každé době a i po letech oceníte, že nějaký takovýto exemplář vlastníte.

Ceny kabelek se pohybují v rozmezí od 235 do 935 USD. Foto: oficiální web Prada
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář