Jdi na obsah Jdi na menu
 


kraska beyonce

22. 7. 2007


Beyonce zpívá už od malička, do povědomí lidí na celém světě se dostala zejména zpíváním v dívčím triu Destiny's Child. Už tehdy se stala fanynkou Versaceho a Gucciho. „Měnila jsem styl každý týden. Potřebovala jsem změnu.“ Nakonec si našla ten správný styl, už žádné vyfoukané vlasy do výšky, žádné afro, masivní šperky, miš maš oblečení, ale naučila se správně kombinovat. Třeba teď má ráda jednoduché věci, ze kterých ale vyzařuje elegance a něco stylového. Nezáleží na tom, jestli právě zpívá nebo hraje, jediná věc zůstává: Beyonce je zásadová. Během kariéry se její styl nepřetržitě vyvíjel. Její výběr oblečení zahrnuje vyzývavé topy, šokující kostýmy, minisukně, vysoké podpatky a látky, které jsou blyštivé a takové, které zvýrazňují její smyslné křivky. Postava Beyonce neodpovídá požadavkům a nárokům modního světa, ale nikomu to nevadí, protože je prostě nádherná i tak.

Její nejoblíbenější barvy jsou růžová, modrá, fialová, stříbrná a zlatá. Na večírcích a ceremoniích se o jejím oblečení mluví jen v superlativech, ale každý má někdy svůj špatný den. Na posledním předávání Oscarů se objevila v robě od Armaniho, tentokrát se jí výběr šatů moc nepovedl, šaty evokovaly spíše Amazonku, ale její krása vše vynahradila.
Beyonce v růžových šatech Beyonce dokáže sladit své oblečení a doplňky Černá Beyonce sluší také


V čem spočívá její kouzlo a schopnost vše sladit a působit dokonale? „Mám skvělý tým a spoustu lidí kolem mě, kteří mi pomáhají už od mých 15 let. Každé vystoupení, každá náušnice, barva očních stínů, je výsledkem práce mého týmu. Jsou mojí velkou oporou. Já jsem ale velká perfekcionistka, takže vše musím několikrát zkontrolovat, vše musí dokonale padnout a vypadat skvěle.“

Nejraději zpěvačka kombinuje vintage oblečení s modními hity. Má tolik oblečení, že je pro ně vyhrazeno několik skříní. Ještě ale neví, jestli je vydraží pro charitu nebo nechá pro své děti. „S mým stylem a oblečením mi pomáhá i moje matka, když jsem zpívala v Destiny´s Child, tak mi občas navrhovala kostýmy.“ Matka Beyonce je totiž módní návrhářka, která vlastní firmu Dereon a její dcera je pro ni múzou. Sama Beyonce si navrhuje některé modely. Modní dům Dereon je pojmenován po babičce Beyonce. Beyonce miluje styl své matky a 40. léta, ve kterých žila právě její babička. Nová kolekce je však laděna do stylu hip hop a funky. Dereon se snaží nabídnout mladým lidem sofistikované, sexy, ženské a hlavně značkové oblečení za přijatelnou cenu. Právě teď Beyonce pracuje na kampani nové kolekce plavek od Dereonu.
Skvělé oblečení a úsměv na tváři V černém kostýmku vypadá Beyonce úžasně Beyonce ráda mění módní styl


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář